top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Консультація

Консультації щодо того, яким чином організувати будівництво, реконструкцію, ремонт, проектування, як краще прикрасити приміщення, що краще вчинити з точки зору законодавства - будуть потрібні як людям, що вперше стикаються  з такими завданнями, так і тим, що шукають нових підходів у вирішенні своїх старих задач.

Отримати кваліфіковану консультацію з перших вуст, задати актуальні питання і отримати найкращі поради - речі, необхідні у всякій діяльності. Свою дитину ведуть до найкращого лікаря. Своє житло -  як ліки для людини: або дарують щастя, або несуть проблеми. Своє дітище - житло чи бізнес, варто довіряти найкращим "лікарям" - архітекторам, дизайнерам, майстрам. Особливо це стосується будівництва - як будівель і споруд, так і облаштування інтер'єрів, бо зусиль вони потребують немалих.

 

Оптимізувати свої зусилля щодо будівництва, ремонту, оздоблення, підбору меблів чи декорування приміщень - означає також і економити кошти. Ми порадимо куди варто вкладати кошти, а яких затрат можна уникнути, де вас хочуть обдурити. а де - щиро допомогти. І це - наша мета. У нас ви зможете також довідатися, що зараз популярно, модно, які існують світові тенденції та новинки - в архітектурі, дизайні інтер'єрів, меблях і прикрасах - або квартири чи  будинку, або магазину, офісу чи ресторану. Тобто всякої будівлі, споруди чи інтер'єру, які є частиною нашого життя і які можуть дарувати щастя досягнення мрії, щастя бути у найгармонійнішому для себе середовищі. Крім того - спочатку було слово.

Юрій Максименко

директор

студії архітектури і дизайну 

«Златограф Інтер’єр»

Директор "Златограф Інтер'єру" Юрій Максименко

Анатолій Білонога

головний архітектор

студії архітектури і дизайну

«Златограф Інтер’єр»

Головний архітектор "Златограф Інтер'єру" Анатолій Білонога

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page