top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Ескіз, візуалізація

Перед тим як щось будувати, людині в певний момент  захотілося побачити - а яке "воно" матиме вигляд, коли все закінчиться. Так з'явилися люди, яких ми зараз називаємо архітектор, дизайнер. Показуючи можновладцю свої початкове креслення чи малюнок, він показував ескіз.

 

З появою комп'ютерних технологій проектування, якось непомітно з'явилося і заполонило вжиток ще одне нове слово.

Візуалізація - це малюнок, ескіз, але виконаний в певних комп'ютерних графічних програмах. Завдяки цим програмам такі ескізи часто-густо  можуть сприйматися як реалістичне фото з майбутнього. Детальні візуалізації далеко не завжди потрібні, щоб знайти оптимальні проектні рішення. Тому спрощені, не надто фотореалістичні візуалізації архітектори звично називають словом ескіз. Такі  ескізи виконуються частіше при розробці архітектурного проекту.

 

При розробці проекту, особливо дизайн-проекту інтер'єру, часто-густо виконується детальна візуалізація, бо людині подобається заглянути в своє майбутнє, переконатися, що це те, що їй потрібно, що кошти потратяться на приємне й необхідне. Так з'явилася практично нова послуга - візуалізація об'єкту будівництва, ремонту, оздоблення чи декорування на етапі проектування. Замовник проекту разом з проектантом вирішують, чи їм досить спрощених ескізів, чи необхідна детальна візуалізація. Це пов'язано як з тим, чи є у замовника проекту просторова уява, так і з тим, чи є в нього кошти на детальну візуалізацію. Буває, що архітектор чи дизайнер працює в звичній докомп'ютерній технці, тобто виконує малюнки руками (олівець, туш, акварель тощо). І хоча такі роботи інколи може й краще за візуалізації дають уяву про майбутній вигляд об'єкту, більшість робіт, ескізів і візуалізацій, виконуються в комп'ютерних програмах. До цього можна додати, що нові комп'ютерні технології проектування дозволяють ще й створювати відео - кіно, де ви реально пересуваєтесь в просторі і часі. Отже, візуалізація - подорож у майбутнє.

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page