top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Перепланування, реконструкція

За великим рахунком поняття реконструкція чи перепланування тотожні поняттю проект. Бо вони і є проектом, однак за умови, що об'єкт будівництва повністю або частково виконано. І в певний момент і при певних обставинах цей об'єкт потрібно або спочатку допроектувавши - добудувати, або спочатку перепроектувавши - переребудувати.


Та в спілкуванні громадян вижили два терміни: перепланування і реконструкція. Перепланування - зміна плану будівлі таким чином, що суттєво змінюється площа приміщень, можливо їхнє призначення (функці). Реконструкція - те ж перепланування, яке передбачає суттєву зміну контрукцій, а також мереж і комунікацій.

Старе житло, інші будівлі і споруди дуже часто потребують переплпнування. Саме тому й набули популярності терміни препланування і реконструкція. Ці поняття видокремлені з поняття просто проект ще й тому, що вони потребують відмінного юридичного супроводу. Але окремі перепланування навіть не потребують жодного погодження, тобто їхнього юридичного оформлення.  

Реконструкція двох квартир в одну в старому будинку

Перепланування в монолітно-каркасному будинку

Реконструкція двокімнатної квартири в "хрущовці"

До:

Після:

Перший поверх

Другий поверх

Мансарда

Реконструкція двоповерхового будинку з мансардою

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page