top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Родовий маєток. Класичний стиль

Anchor 1
Anchor 2

Автор проєкту:

Анатолій Білонога головний архітектор

студії архітектури і дизайну «Златограф Інтер’єр»

Триповерховий будинок – 450 м2,

Висота стелі – 3,00 м

Побажання замовника. 

Інтер’єр повинен бути строгим, історичним, актуальним, необхідно відбити й розвинути в интер’єрі класичний екстер’єр дому. Інтер’єр, так само, як і будинок, має виглядати достойно.

 

Планування. 

Рішення щодо планування приймалися на етапі завершення проектування будинку, тому в цьому інтер’єрі знашли своє відображення і ідеї архітектурного змісту, і міркування, яким буде дизайн інтер’єру. Зокрема, на етапі розробки дизайн-проекту вітальня практично об’єдналася з холом, а їдальня – з зимовим садом: відчуття відкритого простору і великого об’єму – це гідно. 

 

Стилістичні рішення. 

У відомі упродовж багатьох віків засоби й рішення приємно вплелися деякі новації. Та для сучасної людини цей особняк просто дихає часом смокінгів і еполетів.

 

Акцент. 

Другий просвіт зимового саду навіяв спокусливу ідею імітувати в ньому внутрішній дворик. Тобто в інтер’єрі зимового саду з’явилися фасадні елементи, що разом з іншими компонувальними рішеннями переносять відпочивальника із зимового - в «літній» сад.

1-й поверх

2-й поверх

3-й поверх

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page