top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

В дусі часу. Сучасне прочитання ар-деко

1

Автор проекту:  

Олександр Макаренко  – архітектор

Kвартира –  249 м2, 
Висота стелі – 2,80 м

Побажання замовників. 
Інтер’єр повинен стати сучасним, геометричним, але в той же час ошатним і затишним. В інтер’єрах необхідно помістити «все для життя», включаючи серверну для комп’ютерного життя і навіть окрему пральню – для територіального відокремлення зітхань буднів від гучних святкувань і розваг.

Перепланування.
Кухня була об’єдинана з вітальнею. Увесь перший поверх, за винятком кабінету, гардеробних і санвузла сприймається єдиним простором, включаючи сходи на другий поверх в передпокої і транзитний коридор. На другому поверсі подалі від гостей поруч із спальнею господарів з’явилася ємка гардеробна кімната, вона ж тренажерна, а ще далі за нею – пральня.

Стилістичні рішення.
Сучасне прочитання ар-деко з його роботою яскравими плямами площин, а також конструктивізм - повністю в дусі нашего часу проявили себе в цьому інтер’єрі. Без еклектики сьогодні – куди?


Технічні рішення.
Серед технічних рішень найважливішим, певно, слід вважати систему «розумний дім». Він в цій квартирі регулюватиме сценарії освітлення, рівень температури в помешканнях, керуватиме притічною вентиляцією і кондиціюванням, слідкуватиме за протіканням води. Також в деяких приміщеннях застосовані система підігріву «тепла підлога», центральна система пиловидалення «центральний пилосос».

 

Акцент. 
Найяскравіше місце – вітальня. В ній зібрані всі принципові функції зони відпочинку. Це й бар, і їдальня, і кавовий куточок біля каміну, і зимовий сад, і домашній кінотеатр. Водно-бульбашкова колона і акваріум, що відділяють робочу зону кухні та транзит від вітальні на першому поверсі, полністю «усучаснюють» інтер’єр цієї квартири та підводять його до відчуття – «блискучий»

Після:

До:

1-й поверх

2-й поверх

1-й поверх

2-й поверх

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page