top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Мінімалізм для відпочинку 

Автор проекту:  

Олександр Макаренко  – архітектор

1

Після:

До:

Трикімнатна квартира –  116 м2, 
Висота стелі – 2,75 м

Побажання замовника. 
Квартира буде використовуватися в основному для відпочинку на морі. Побажання: двохкімнатну квартиру перетворити у трьохкімнатну. Серед стилістичних уподобань проглядалися сучасні підходи до організації інтер’єру – ніщо не повинно ні відволікати увагу, ні напружувати.

 

Планування.

Забудовник не збирався якось обмежувати планувальні рішення своїх інвесторів. В результаті «найсвіжіші» місця біля вікна отримали батьківська спальня і дитяча кімната. Далі в глибині з’явилася кухня-студіо, вона ж вітальня. Природне світло у вітальню попадає через скляні двері спалень та додаткові внутрішні вікна під стелею. Свіже повітря – лише при відчинених дверях і вікнах (не зовсім зручно, та кондиціонер допоможе). В передпокої з’явилася гардеробна шафа. Санвузол квартири досить ємний і насичений навіть для значно більшої квартири. Розміщення під стелею на одній із стін вітальні і дитячої дзеркал, рівних за габаритами внутрішнім вікнам квартири, візуально расширило вузькі інтер’єри, додав відчуття простору. 

 

Стилістичні рішення

Мінімалізм, котрий прозирав з постановки задачі та життєвих 

уподобань замовника, проявився в цьому інтер’єрі перш за все. Такі рішення, певно, дали мешканцям те відчуття свободи і відчуження від предметного світу, котрі так потрібні сучасній забитій інформацією людині, а особливо – на відпочинку. Прямокутні декори додали власні родзинки в інтер’єри, завдяки яким кожен куточок почав Я-кати. По особливому слід оцінити санвузел: в ньому більшою мірою проявився певний авангардизм. 

 

Акцент. 
В цьому інтер’єрі цінується те, чого немає, а не те, що є. Тобто свобода від речей, яка дає відчуття вільного простору.

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page