top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Відкритий простір. Конструктивізм

Anchor 1
Anchor 2
Anchor 3

2-й поверх

1-й поверх

Автор проекту: 
Інга 
Трофімова – дизайнер

 

Двоповерховий будинок – 550 м2, 

висота поверха – 2,95 м 

У приватному будинку в передмісті Києва є все для відпочинку та роботи. Основним побажанням власників, при створенні образу цього житла, були об'єднання функціональності і затишку, раціональність використання простору, максимальне освітлення всіх приміщень.

 

Єдиний простір холу, вітальні та їдальні безперешкодно перетікає через панорамне вікно в галявину на березі затоки. Це центральне місце в будинку - воно і визначило дизайн інтер'єрів всього будинку. Відкритий простір, раціонально структурований і тому створюючий відчуття простоти, несе в собі також і яскраві активні плями - чи то виблискуючих сходів, чи то особливої ​​форми каміна, чи то активної помаранчевої декоративної штукатурки з дзеркалом до стелі.

Таким чином стилістику інтер'єрів цього будинку можна позначити як приємний мікс конструктивізму та сучасного легкого натяку на ар-деко. Природним чином оживляють інтер'єри рослини. Особливе місце займає освітлення - його має бути достатньо завжди - так воліє господиня. У результаті не вигадлеві світильники організовують особливі конфігурації і захоплюючу гру геометричних форм, ритмів, яскравих світлових плям.

 

Багато хто, переглянувши ці інтер'єри, швидше за все охарактеризував би їх терміном сучасний, що, втім, не ставить їх в ряд мінімалістичної чи авангардної сучасності.

 

Такі підходи швидше за все можна назвати традиційними. Як і традиційний вже для сучасної людини раціоналізм і чіткість самоорганізації за все більшого прискорення ритму життя. Але й прагнення до прекрасного - також традиційне для сучасної людини.

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page