top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Романтична еклектика

Anchor 1

Автор проекту: 
Інга 
Трофімова – дизайнер

 

До:

Після:

1-й поверх

2-й поверх

3-й поверх

Двоповерховий будинок з мансардою  450 м2,

висота поверха 3 м.

Реконструкція з перебудовою

 

Характерною рисою дизайну цього особняка є надзвичайно вдала пристосованість до потреб і естетичних уподобань сім'ї з п'ятьох осіб. Особлива прихильність господаря будинку до добротної і стильної керамічної плитки привнесла в інтер'єр свою родзинку. Вже в передпокої характер плитки справляє враження і починає розвивати інтер'єр. А далі - на кухні, в гостьовому санвузлі, їдальні і вітальні - відчуття історизму, поважності й традиційності створені багато в чому завдяки підібраній плитці.

У приміщеннях "суспільної" зони, створений особливий мікс із стилістичних акцентів різних епох, який, створює цілком гармонійний і цілісний простір. Класична кухня з елементами кантрі, англійський санвузол, де навіть обладнання вибрано з ретро родзинкою, їдальня й вітальня, - виконані в дусі сучасного трактування злиття класицизму і модерну.

 

Ковані вироби завжди дарують інтер'єру особливу родзинку. Ось і тут - характер кованої огорожі справляє враження джазової композиції на тему архітектури початку минулого століття, коли нетлінний неокласицизм зустрів свого антипода у вигляді експериментального модерну. В нашому ж випадку, особливо на гвинтових сходах, в одній мелодії чути і полонез Огінського, і марсельєзу, і Бітлз з «yellow submarine».

 

Вітальня, - місце збору всієї родини. Другий просвіт вітальні спонукав дизайнера запропонувати чудове рішення з дзеркалами, які, з одного боку, розсовують та розмножують простір приміщення, а з іншого - чудесним чином декорують порожню площину стіни в дусі все того ж історизму.

 

На другому поверсі галерея - внутрішній балкон прикрашений зимовим садом, а тема заспокійливої зелені звучить по всьому будинку. Дитяча на другому поверсі є явищем сучасного інтер'єру - раціонального і часом сухого, але з елементами авангардного пошуку. Санвузол при цьому за рахунок майстерно підібраної плитки залишає флер романтизму.

 

А тепер про «yellow submarine». Підводний човен, тільки не жовтий, а червоно-синій, обладнано на мансарді. Для підростаючого покоління тут утворена студія - місце для занять, відпочинку і сну.

 

Композиційний центр приміщення - смугастий маяк, він же душова. На прикладі цієї дитячої кімнати можна простежити, як увага до деталей та декорів створює особливу «морську» атмосферу. Це і плитка з морськими вузлами, і «флотські» світильники, і морські істоти на балках. Ліжко-«койка» прикрашено в головах капітанським кермом, а огорожу сходів - якорями. Моряк же повинен стежити за порядком і драїти палубу - штучно зістарену (для флотського духу) паркетну дошку. В цілому дизайн цього приміщення можна віднести до категорії фантазії на задану тему.

 

Дизайн інтер'єру будинку створює атмосферу спокою і затишку - завдяки ретельній продуманості всіх деталей та неперевантаженості. Привнесені еклектика і декоративізм дарують інтер'єру власне чуттєве і зачаровуюче лице. Такі інтер'єри можна наводити як приклад художнього оформлення, що демонструє тенденцію, часто притаманну сучасності - об'єднувати протилежності: любов до традицій з прагненням до нововведень.

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page