top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Неокласичний інтер'єр

1

Автор проекту: 

Олександр Макаренко  – архітектор

Двоповерховий будинок – 500 м2, 

висота поверха  2,95 м.

Інтер’єр будинку в одному з передмість столиці створювався для молодого чоловіка, який лише розпочинає активне трудове життя. Неокласичні уподобання господаря стали визначальними в пошуках стилістики інтер’єру. Однак пошук особистісних візуальних ідентифікаторів, як і акуратні вкраплення сучасних технічних і технологічних новацій, створили відчуття певного осучаснення старовини.

 

Професія господаря спричинила

появу кабінету: працювати можна і вдома, а всі можливості для відпочинку — поруч. Такий спосіб життя, коли людина інтелектуальної праці як бувало — працює і живе в одному місці, можна назвати «неокласичним життям». Крім того, на першому поверсі, в громадській зоні розміщені: кухня, обладнана пристінною та острівною робочими зонами, вітальня з каміном та їдальня, розмежовані барною стійкою. Також, на першому поверсі розташована рекреаційна зона, у складі якої невеликий басейн, фінська та турецька бані, а також душова. Звідси є окремий вихід на двір.

 

На другому поверсі приватний простір. Окрім спалень, тут розташовано спортзал з видом на галявину та канал надворі. Численні гардеробні та підсобні приміщення дозволяють звільнити житлові кімнати від зайвих у повсякденному побуті речей. Усі спальні кімнати виконані у спокійних тонах та обладнані класичними дерев'яними меблями, що створює затишну спокійну атмосферу.

 

Дизайн інтер’єру будинку дав його господарю те відчуття гармонійності стосунків між його власним внутрішнім світом та матеріальним світом речей, на яке сучасна людина не завжди звертає увагу. Він став продовженням і розвитком особистості свого власника.

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page