top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Ар-деко в сучасному інтер’єрі

1

Автор проекту: 
Інга 
Трофімова – дизайнер

До:

Після:

Двокімнатна квартира – 66 кв.м.,
Висота стелі – 2,80 м

У початковому плані квартири з наявністю великої кухні-студіо господаря не влаштовувала відсутність окремої вітальні. За існуючих площ автором проекту було вирішено (за згодою власника) - організувати трансформований інтер’єр: між майбутніми кухньою й вітальньою разміщена розсувна перегородка. 

 

«Елегантним рухом» кухня перетворюється в кухню-їдальню-вітальню й навпаки, відокремлюється. На стику двох функцій, кухні й вітальні, разміщена барна стійка – для зручності вживання їжі та споглядання телевізора.

Оскільки в квартирі з’явилася вітальня, то в кухню утворено окремий вхід з передпокою-холу. Ще одне цікаве рішення – кабінет на балконі, частина якого залишилась окремою і використовується для просушування речей.

Червоні штори, світильники, стільці, чайник, меблі недвозначно заявляють про улюблений колір замовника. Щодо загальної стилістики, то її легше сприймати, кидаючи оком на найближчі приміщення – передпокій-хол і вітальню, з якими при разсунутих перегородках кухня утворює єдиний візуальний вузол. Сучасному чоловіку з передовими поглядами часто властиве раціональне сприйняття інтер’єру. 
 

Тому стилістика інтер’єру– сучасна, раціональна, але й задекорована колірними, світловими і фактурними плямами, а також достатньою кількістю милих дрібничок на полицях, створюючих яскраве, часом калейдоскопічне враження.

 

Багато чого в цій квартирі нагадує про ар-деко. Цьому стилю властиво створювати враження не лише композицією, але й окремими яскравими компонентами. Тому і яскраві стіни з різною фактурною штукатуркою й кольором, і активні плями меблів, і спеціально створені полиціі й ніші, і разноманітні декори на цих полицях, начебто проголошують: я не лише організовую простір, а й прикрашаю. 


Це і є осучаснений ар-деко, зближений з геометрическим конструктивізмом. Зараз цей стиль часто називають просто сучасним, не вдаючись в особливі історичні екскурси. 

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page