top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Ар-деко в сучасному інтер’єрі

1
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Автор проекту: 
Інга 
Трофімова – дизайнер

До:

Після:

Двокімнатна квартира – 66 кв.м.,
Висота стелі – 2,80 м

У початковому плані квартири з наявністю великої кухні-студіо господаря не влаштовувала відсутність окремої вітальні. За існуючих площ автором проекту було вирішено (за згодою власника) - організувати трансформований інтер’єр: між майбутніми кухньою й вітальньою разміщена розсувна перегородка. 

 

«Елегантним рухом» кухня перетворюється в кухню-їдальню-вітальню й навпаки, відокремлюється. На стику двох функцій, кухні й вітальні, разміщена барна стійка – для зручності вживання їжі та споглядання телевізора.

Оскільки в квартирі з’явилася вітальня, то в кухню утворено окремий вхід з передпокою-холу. Ще одне цікаве рішення – кабінет на балконі, частина якого залишилась окремою і використовується для просушування речей.

Червоні штори, світильники, стільці, чайник, меблі недвозначно заявляють про улюблений колір замовника. Щодо загальної стилістики, то її легше сприймати, кидаючи оком на найближчі приміщення – передпокій-хол і вітальню, з якими при разсунутих перегородках кухня утворює єдиний візуальний вузол. Сучасному чоловіку з передовими поглядами часто властиве раціональне сприйняття інтер’єру. 
 

Тому стилістика інтер’єру– сучасна, раціональна, але й задекорована колірними, світловими і фактурними плямами, а також достатньою кількістю милих дрібничок на полицях, створюючих яскраве, часом калейдоскопічне враження.

 

Багато чого в цій квартирі нагадує про ар-деко. Цьому стилю властиво створювати враження не лише композицією, але й окремими яскравими компонентами. Тому і яскраві стіни з різною фактурною штукатуркою й кольором, і активні плями меблів, і спеціально створені полиціі й ніші, і разноманітні декори на цих полицях, начебто проголошують: я не лише організовую простір, а й прикрашаю. 


Це і є осучаснений ар-деко, зближений з геометрическим конструктивізмом. Зараз цей стиль часто називають просто сучасним, не вдаючись в особливі історичні екскурси. 

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page