top of page

студія архітектури і дизайну інтер'єрів

Динамізм і прикрашена раціональність

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
Anchor 1

Автор проекту: 

Ольга Охріменко – дизайнер

До:

Після:

Трикімнатна квартира – 116 м2
Висота стелі – 2,75 м 

Характерною рисою дизайну квартири є надзвичайно вдала пристосованість до потреб сім’ї з чотирьох чоловік. 

Інтимна зона – батьківські покої і дитяча кімната – настільки ж сприймається відокремлено від іншого простору квартири, наскільки цей інший простір створює відчуття єдиного. Навіть передпокій зовсім плавно перетікає у вітальню за рахунок об’єднуючої сусідні приміщення декоративної напівколони і особливою грою форм декоративної стелі і підлоги.

 

Вітальня, вона ж домашній кінотеатр, легко об’єднується з кухнею зсувною перегородкою, разом являючи гарний приклад трансформованого інтер’єру.

 

Далі за кухнею розміщена їдальня. Взагалі в цій квартирі передбачено вживання їжі багатозональне – або за барною стійкою – по-швидкому, або за столом – всі разом і ґрунтовно, або ж в особливій «кавовій» місцині – розслабитися біля вікна за газетою або книгою. Саме завдяки такому «перетіканню» простору з приміщення в приміщення, та ще й з можливістю трансформації, створюється своєрідне відчуття динамізму. В цілому ж інтер’єр квартири надзвичайно раціонально сплановано. Це і досить місткі гардеробні шафи-купе (вони ж комірчини для всілякого домашнього начиння, це й розширені і тому достатні для всієї родини санвузли, і виділене для сушки білизни місце на балконі. Питання з домашнім кабінетом вирішено просто й за можливостями - робочий стіл і книжкова шафа розміщені в батьківських покоях.

 

Стилістика цього інтер’єру сприймалася б похідною сухого раціоналізму, якби не пильна увага до декорування. Особливу роль в цьому сенсі відіграли декоративні конструкції – прикрашені декоративною штукатуркою стели-полиці - для телевізора, техніки і для предметного декору, а також вже згадана напівколона на транзиті з передпокою у вітальню. Продовжують підхід заспокійливі декоративні конструкції спальні, декоративність плитки у ванній і гостьовому санвузлі, яка завдяки розкладці сприймається як мальовничі панно. Художні полотна також додають інтер’єру певної пишності. Слід зауважити, що завдяки наведеним прийомам інтер’єр сприймається контрастним – за формою, за кольором, фактурою поверхонь, і тому кожен елемент сприймається яскраво і соковито, а разом вони створюють композиційну цілісність.

 

Дизайн інтер’єру квартири створює атмосферу спокою і затишку - завдяки продуманості всіх деталей і неперевантаженості, а привнесений декоративізм дарує інтер’єру власне чутливе і чарівне лице. Такі інтер’єри можна наводити як приклад художнього оформлення інтер’єру, що демонструє тенденцію, найбільше притаманну сучасному світу.

+38(067)2305206  +38(067)7179990

Дизайн интерьера Киев. Архитектурный проект дома, котеджа. Студія архітектури і дизайну інтер'єрів "Златограф Інтер'єр", Київ
bottom of page